Tarihçe

Değerli dostlarımız,


8 yıldır deniz ve kara taşıtları pazarında güneş enerjisi sistemleri ve enerji depolama sistemleri projelendirme ve uygulama çalışmalarımızda, dünyanın konusunda en tanınmış markalarının Türkiye distribütörlüğünü yaparak sizlere en iyi ürün ve en iyi hizmeti sunmaya gayret ettik.

2018 bizler için yeni bir yıl, yeni bir başlangıç...

Yeni yılda YES YENİ ENERJİ SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ. olarak alıştığınız kalitedeki ürünleri yine alıştığınız hizmet standartlarımız ile sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Mutlaka biliyorsunuz, dünya büyük bir hızla temiz ve yenilenebilir enerji üretmek ve üretilen enerjiyi depolamak için büyük bir teknoloji koşusu içinde. 

Elektrikli otomobiller, elektrikli tekneler her geçen gün pazar paylarını büyütüyorlar.

Bu yarışta en yeni teknoloji çözümlerini sizlere ulaştırmak ve en kaliteli ürünleri sunmak üzere daha da fazla gayret göstereceğiz.

Şimdiye kadar göstermiş olduğunuz teveccüh ve desteği bundan sonra da sürdürmenizi ümit eder, hepinize en iyi dileklerimizi sunarız.


Selam ve saygılarımızla,


Ömer SİLE

CEO

Hakkımızda

image47

Mobil enerji sistemleri

Otomotiv, marin ve yenilenebilir enerji sektörlerindeki tecrübelerimiz ışığında müşterilerimize ihtiyaç duydukları miktarda enerjiyi ihtiyaç durdukları yerde üretebilmeleri için ürün ve proje bazlı çözümler sunuyoruz.

Kaliteli ve güvenilir markalar

Alanında  dünyaca tanınan, kaliteli ve güvenilir markaların Türkiye distribütörlüğünü yapıyoruz.

Satış sonrasında tam destek

Temsil ettiğimiz güçlü markaların desteği ile satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünlerde müşterilerimizde satış sonrasında ihtiyaç duydukları desteği sağlıyoruz.

İhtiyaçlarınıza uygun doğru projelendirme

Satış ve uygulamasını yaptığımız ürün ve sistemlere hakim ekibimiz ile ihtiyaç ve beklentileriniz doğrultusunda size özel projelendirme yapıyoruz.

Ürünlerimiz

Solbian SP Serisi Esnek Güneş Panelleri

image48

Solbian SX Serisi Esnek Güneş Panelleri

image49

Victron Smart Solar voltaj regülatörleri

image50

Güneş paneli sistemi bağlantı elemanları

image51

Aküler ve enerji depolama çözümleri

image52

Taşınabilir aydınlatma ve powerbank ürünlerimiz

image53