Victron MPPT Voltaj Regülatörleri

SmartSolar MPPT Serisi

image60

Solar şarj cihazı, güneş panellerinden gelen enerjiyi toplar ve akülerinizde depolar. En yeni ve en hızlı teknolojiyi kullanan SmartSolar bu enerji toplama işlemini maksimum seviyeye çıkarır ve aküyü en kısa sürede tamamen şarj eder. SmartSolar akünün sağlığını korur ve hizmet ömrünü uzatır.SmartSolar işlevsellik ve seçenekler konusunda hemen her şeyi sunar. Yüksek verimliliğe sahip bu ultra hızlı Maksimum Güç Noktası İzleme (MPPT) solar şarj kontrolörleri, yüksek verimlilikten optimum parçalı gölgelenme performansına, programlanabilir akü algoritmalarına ve sokak ışığı işlevlerine kadar hemen her özelliğe sahiptir. Smart, VictronConnect ile izleme ve denetim yapılabilmesi için entegre Bluetooth ile donatılmıştır. VRM Portalı aracılığıyla internet üzerinden uzak izleme ve daha büyük modeller için tak-çıkar bir LCD ekran da seçenekler arasındadır. Seçim sizin... 

MPPT: Ultra hızlı Maksimum Güç Noktası İzleme

image61

MPPT teknolojisi, solar panellerinizin (PV) voltaj ve akım çıkışını sürekli izleyerek panellerin topladığı her damla gücün alınabilmesini ve depolanabilmesini sağlar. Bunun avantajı özellikle havanın parçalı bulutlu olduğu ve ışık yoğunluğunun sürekli değiştiği zamanlarda fark edilir. 

Uzaktan İzleme ve Kontrol

image62

Bir Bluetooth cihazı takıp bunu VictronConnect aracılığıyla akıllı telefon veya başka bir aygıtınızla eşleştirerek SmartSolar MPPT şarj cihazının kapsamlı özelliklerini uzaktan kontrol edebilir ve izleyebilirsiniz. Tesisatınız internette Victron Uzaktan Yönetim Portalına (VRM) bağlanmışsa MPPT'nin tüm işlevlerine dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden erişebilirsiniz, üstelik her iki hizmet de ücretsizdir. Hiçbir internet bağlantısının veya yakınlarda telefon sinyalinin olmadığı uzak tesisatlarda ise, opsiyonel sunulan bir LoRaWAN(uzun menzilli geniş alan ağı) aygıtı ile Bluetooth eşleştirmesi yaparak MPPT'nizi izleyebilirsiniz. 

Ürünlerimiz

Solbian SP Serisi Esnek Güneş Panelleri

image63

Solbian SX Serisi Esnek Güneş Panelleri

image64

Victron Smart Solar voltaj regülatörleri

image65

Güneş paneli sistemi bağlantı elemanları

image66

Aküler ve enerji depolama çözümleri

image67

Taşınabilir aydınlatma ve powerbank ürünlerimiz

image68